Dvojplášťová nádrž na AdBlue – BlueMaster 2500 litrov Terminál

Doprava zdarma pri nákupe nad 50 €

7799,00  bez DPH (9358,80  s DPH)

Na objednávku

Kategória:

BlueMaster®  je moderná dvojplášťová nádrž pre skladovanie AdBlue® zaručujúca kvalitu, efektívnosť a spoľahlivosť.

Rôznorodé vybavenie nádrže uľahčuje manipuláciu so samotným výrobkom, ovplyvňuje multifunkčnosť produktov a tiež optimalizuje kontrolu hladiny skladovanej látky.

BlueMaster® to je záruka vysokej kvality výrobku, spoľahlivosti, úspory a rýchleho vrátenia nákladov na investíciu a tiež správneho skladovania AdBlue®. Na dvojplášťové systémy pre skladovanie AdBlue® sa vzťahuje 10-ročná záruka na plášť nádrže a 2 roky pre ostatné komponenty.

Dvojplášťová plastová nádrž
Ohrev predného boxu s výdajom
Odvetrávanie nádrže
Samonasávacie výkonné ponorné čerpadlo 40l/min
Plniace nerezové potrubie 2″ s rýchlospojkou TODO
Automatická nerezová výdajná pištoľ
Ručičkový ukazovateľ hladiny
Výdajná hadica 4m
Snímač priesaku do medziplášťa
Indikátor preplnenia
LED osvetlenie, ktore umožňuje pohodlné používanie nádrže

Terminál MC Box  s displejom pre samoobslužné tankovanie až pre 120 užívateľov !  Ovládanie PIN kódom alebo DALAS čipom.

MC BOX je systém na monitorovanie  AdBlue®
Ovládací panel pre viacerých používateľov s príslušenstvom na pripojenie k počítaču. MC BOX umožňuje: zapnutie čerpadla, identifikáciu oprávnených používateľov, správu spínača na vypnutie čerpadla pri minimálnej úrovni hladiny, správu mikrospínača pripojeného k výdajnej pištoli.

Technické vlastnosti MC Box: Panel s duálnym displejom, klávesnicou a čítačkou čipov. Ovláda až 120 používateľov pomocou Pin kódov alebo Dalas čipov. Vypočíta spotrebu každého jednotlivého používateľa. Lokálna pamäť až do 255 operácií. Možnosť vloženia evidenčného čísla vozidla, kilometrov, dátum, čas výdaja. Vyhradený softvér na tlač jednotlivých podrobných súhrnov. Možnosť spravovať až 16 Boxov pomocou jedného softvéru. Čítačka kľúčov so zásuvkou USB na export údajov.

Základný software kit je za príplatok 460,-€/ software, čítačka čipov k PC, 10ks užívateľských a 1ks manažér čip/

Dĺžka 2460 mm
Šírka 1460 mm
Výška 1860 mm

Hmotnosť 500 kg